інститут загальної та
неорганічної хімії

імені в.і. вернадського
нан україни


29 квітня 2021 р. о 1000 в конференц-залі Інституту загальної та неорганічної хімії ім. В. І. Вернадського НАН України відбудеться сесійне засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.218.01.

1. Захист дисертації – Довбія Яна Михайловича

2. Захист дисертації – Боровик Поліни Володимирівни

«17» грудня 2020 р. о 10:00 в конференц-залі Інституту загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України відбудеться захист дисертації – Вакарова Сергія Васильовича на тему «Cинтез і властивості несиметрично дизаміщених клатрохелатних комплексів Феруму (II)» на здобуття наукового ступеня кандидата хімічних наук за спеціальністю 02.00.01 - неорганічна хімія.

16 - 17 листопада 2017 р. відбудеться конференція молодих учених ІЗНХ НАН України. Тематика конференції охоплюватиме ряд основних напрямків роботи інституту в галузі неорганічної, фізичної хімії та електрохімії.

Команда проекту "Біосенсор з використанням нативного ферментного препарату для визначення глюкози" під керівництвом д.х.н. К.О. Каздобіна стала фіналістом конкурсу стартапів Фестивалю інноваційних проектів "Sikorsky Challenge 2017".

5-6 жовтня в Інституті загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського відбулась сесія наукової ради НАН України з проблеми "Електрохімія" та "Міжвідомчої науково-технічної ради з проблем корозії та протикорозійного захисту металів" при Президії НАН України, на якій провідні фахівці з Києва, Харкова, Львову, Дніпра обговорювали актуальні науково-технічні проблеми електрохімії і корозії.

Архів новин