ІЗНХ
НАН України


Рада молодих вченихСклад ради

Мирна Т.А., д.х.н., професор
В'юнов О.І., к.х.н., ст.н.с.
Орисик С.І., к.х.н., ст.н.с.
Мальований С.М., к.х.н., н.с.
Скриптун І.М., к.х.н., н.с.
Василюк С.Л., к.х.н., н.с.

Ознайомиться з роботою ради

Поточна інформація


Конференція молодих дослідників ІЗНХ НАНУ - 2016

17 – 18 листопада 2016 р. відбудеться конференція молодих учених та аспірантів ІЗНХ НАН України. Тематика конференції охоплюватиме ряд основних напрямків роботи інституту в галузі неорганічної, фізичної хімії та електрохімії.

Авторам усних доповідей буде надано 15 хвилин на виступ і відповіді на питання. Також під час роботи конференції у холі 4-го поверху буде проведено стендову сесію. Як стендові доповіді можуть бути використані матеріали, які в цьому році були представлені на інших конференціях.

За матеріалами усних та оригінальних стендових доповідей заплановано видання збірника тез. Для публікації у збірнику тези необхідно оформити заявку під час реєстрації.

Реєстрація учасників конференції та подача тез проводиться в on-line режимі на сайті http://conference.ionc.kiev.ua. Кінцевий термін реєстрації – 17 жовтня 2016 р.

Комітет конференції також запрошує доповідачів опублікувати матеріали їх виступів у формі повних статей в "Украинском химическом журнале". Рукописи статей, оформлені згідно з правилами журналу, приймаються до 1 грудня 2016 р. Нагадуємо, що для зарахування тез доповіді та статті як двох окремих публікацій необхідно, щоб їхні назви відрізнялися.

*   *   *

Конференція молодих дослідників ІЗНХ НАНУ - 2015

У листопаді 2015 року відбудеться конференція молодих дослідників ІЗНХ ім. В.І. Вернадського НАНУ. Тематика конференції буде охоплювати ряд основних напрямків роботи Інституту в галузі неорганічної, фізичної хімії та електрохімії. Під час роботи конференції в холі 4 поверху буде проведена стендова сесія, на якій будуть представлені всі стенди доповідей за участю молодих вчених Інституту, зроблені на різних конференціях протягом 2015 року.
Кращі усні та стендові доповіді будуть відзначені преміями.

Крайній термін реєстрації з поданням тез усної доповіді обсягом до 1 сторінки - 29 жовтня 2015.
Реєстрація учасників усній і стендової сесії відбуватиметься на сайті
http://conference.ionc.kiev.ua/
Матеріали доповідей будуть опубліковані у вигляді статей в Украинском химическом журнале, який вийде в 2016 році. Статті оформлені згідно правилам Украинского химического журнала, будуть прийматися до 1 грудня 2015.

*   *   *

"Дні науки" – проект популяризації науки, організований молодими вченими Національної академії наук (НАН) України, який проводиться двічі на рік (навесні та восени) в установах НАН України. Започатковано проект восени 2013 року молодими науковцями Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України. Тоді тільки за один день захід відвідали понад 500 відвідувачів. А навесні 2015 року в рамках проекту "Дні науки", події вже відбувалися одночасно в трьох містах України: Києві, Львові та Харкові, до участі в яких долучилися й інші організації, в тому числі державні музеї та університети.
16-26 травня 2015 року молодими науковцями НАН України були проведені науково-популярні лекції, демонстрації, екскурсії та майстер-класи в понад 20 установах НАН України, які відвідали тисячі дітей та дорослих.
Читати звіт

© 2009-2017
Selev INS
Розробка та підтримка
гил 52, каталог грохота. | лист керамопласт 45 мм, ооо арс. | яйлю на телецком озере, сноукайтинг.
Головна | Новини | Історія | Керівництво | Підрозділи
Наукова діяльність | Наукова рада | Спец.рада Д26.218.01 | Аспірантура
Журнал | Центр колективного користування | Контакти